Центральна станція моніторингу ICARD.

Програмне забезпечення для подання та архівування даних "ICARD Centrala" є сертифікованим медичним виробом, який відповідає вимогам Директив 93/42/EEC та 2007/47/EC.

Програмне забезпечення ICARD Centrala дозволяє системі працювати з іншими комп'ютерами за віддаленою схемою. З метою безпеки даних та пацієнта блокується внесення змін до бази даних і не дозволяється проводити віддалений контроль моніторів ліжка.

Встановлена ​​на персональному комп'ютері, система підтримує до 16 моніторів. Центральна станція відображає всі графіки та виміряні значення, проводить дистанційне керування всіма функціями моніторів, архівує записи про аварійні сигнали та створені за запитом, а також записує та зберігає всі дані щодо пацієнта в базі даних. У випадку, коли система використовується для спостереження за пацієнтами, кількість яких перевищує шість, ми рекомендуємо використовувати центральний монітор у вертикальній конфігурації, що дозволить оптимально використовувати область екрану.З'єднання між моніторами та центральною станцією здійснюється за допомогою спеціальної бездротової лінії зв'язку, працює в діапазоні, який не впливає на стандартний зв'язок wi-fi та Bluetooth пристроїв. Бездротова система дозволяє вільне використання моніторів, пацієнт може знаходитися в будь-якому місці в межах палати. При невеликій вазі монітора (максимум 4,5 кг) його зручно переставити від одного пацієнта до іншого.
Записи даних щодо пацієнта, записи про аварійні сигнали та створені записи на запит зберігаються у базі даних. Простий, інтуїтивний інтерфейс та розширені фільтри дозволяють легко завантажувати та переглядати архів. Збережена форма кривої із затримкою часу дозволяє проводити аналіз стану пацієнта перед виникненням тривожного сигналу. До кожного запису можна прикріпити коментар, і будь-яка частина запису може бути надрукована або переведена у формат PDF.Додаткові програмні модулі дозволяють користувачеві створювати звіти про аварійні сигнали та звіти про записи даних. Для наукових чи статистичних цілей можна експортувати звіти у форматі, що визначається користувачем.
Made on
Tilda