SEEMINGLY ELEGANT DESIGN

Доставка та установка широкого спектру обладнання

Кожне замовлення на медичне обладнання обробляється індивідуально (з урахуванням спеціалізації, бюджету та конкретних потреб лікарні). Незалежно від виділеного бюджету чи комплектації, наша команда, з ціллю  підтримати економіку України та працюючи задля здоров’я та збереження життя співвітчизників, надає високий рівень обслуговування. При формуванні такої пропозиції ми керуємося наступними критеріями

A seemingly elegant design can quickly begin to bloat with unexpected content or break under the weight of actual activity.

Функціонал

Наша команда турбується про те, щоб обладнання не тільки бездоганно виконувати свої основні функції, але й стало ефективним інструментом у руках лікаря.

Зручність

Навчаємо лікарський штат застосовувати на праці обладнання «останнього слова техніки», що є максимально адаптивним та інтуїтивно зрозумілим для користувача.

Репутація

Для компанії важливо, щоб партнери поділяли наші принципи соціально відповідального бізнесу.

DESIGN DIRECTION THEY REQUIRE

ТОВ “ОДАМЕД”

Пам’ятаючи про головну ціль нашої праці, наша мета — це допомога у комплексному оснащенні державних та приватних медичних установ. Накопичений досвід у цьому напрямі дозволяє професійно оснастити майбутню медичну установу чи кабінет з урахуванням чинних нормативів. А прямі партнерські відносини зі світовими виробниками дають можливість підібрати обладнання за оптимальною ціною. Діапазон нашого модельного ряду та конкурентна цінова пропозиція здатні вирішити будь-яке питання з оснащення клінік різних рівнів та форматів.

 

Multiple variations

Hierarchies of information, weight, emphasis.

Experienced team

Subtle cues that also have visual and emotional.