ПРО КОМПАНІЮ

Ми ТОВ «Одамед»

Компанія постачальників медичного обладнання европейської якості в Україні. За більш ніж 10 років плідної праці ми довели, що сила та професіоналізм нашої команди — у відповідальності, компетентності, креативності та швидкості реагування. За роки кропіткої роботи ми стали одними із визнаних лідерів українського ринку, про що свідчить понад 350 постачань на рік спецтехніки до приватних та державних медичних закладів України. 

Головна мета компанії

Не продати, а допомогти з вибором, не «заробляти», а якісно підтримувати економіку України у складні часи та надавати послуги по постачанню європейського медичного обладнання, що забезпечує надання якісних медичних послуг у нашій Вітчизні, ми завжди приділяємо особливу увагу соціально незахищеним верствам суспільства, допомагаємо людям, що зіткнулися сам-на-сам в критичні життєві моменти із захворюваннями на коронавірус.

Під час найважчих хвиль Covid-19 ми забезпечили ШВЛ апаратами українські лікарні у момент, коли таких апаратів в Україні не було взагалі для того, щоб покрити усі потреби лікарів у боротьбі із коронавурсною загрозою. А портативними кисневими концентраторами, у момент перенавантаження лікарень та ковід-відділень, забезпечили понад 300 сімей, що не мали достатніх коштів на їх придбання. За що наші співробітники отримали церковні та державні нагороди, а найголовне — загальне визнання серед професіоналів охорони здоров’я.

Головна ідея компанії

Це допомога в оснащенні клінік України обладнанням високої якості, надання висококваліфікованої консультації щодо обладнання від моменту планування бюджету лікувального закладу, до доставки, навчання лікарів передовим технологіям, та подальшого обслуговування приладів нашими ліцензованими, сертифікованими на европейских виробництвах інженерами. 

Ми забезпечуємо нашим клієнтам незалежний вибір, завдяки грамотно сформованому портфелю брендів та збалансованому асортименту. Надаємо можливість в одному місці придбати все, що необхідно для повної комплектації «під ключ» клінік різних форматів. Асортимент медичного обладнання, що пропонує компанія «Одамед», представляє багатий вибір, що дає змогу застосувати унікальні для кожної окремо клініки комплексні технічні рішення та послуги щодо їх підтримки. Ми, орієнтуючись на світові стандарти, у своїй ніші, здатні охоплювати до 90% потреб ринку.

Наш Фокус

Кожне замовлення на медичне обладнання обробляється індивідуально (з урахуванням спеціалізації, бюджету та конкретних потреб лікарні). Незалежно від виділеного бюджету чи комплектації, наша команда, з ціллю  підтримати економіку України та працюючи задля здоров’я та збереження життя співвітчизників, надає високий рівень обслуговування. При формуванні такої пропозиції ми керуємося наступними критеріями:

Функціонал

Наша команда турбується про те, щоб обладнання не тільки бездоганно виконувати свої основні функції, але й стало ефективним інструментом у руках лікаря.

Зручність

Навчаємо лікарський штат застосовувати на праці обладнання «останнього слова техніки», що є максимально адаптивним та інтуїтивно зрозумілим для користувача.

Репутація

Для компанії важливо, щоб партнери поділяли наші принципи соціально відповідального бізнесу.

"Медична якість, яка дбає про Ваше здоров'я!"

Розуміючи складність ситуації у Державі на сьогоднішній день, ми розробили та впровадили до пакету послуг для клієнтів найвигідніші умови купівлі медичного обладнання як за 100% передоплати за курсом НБУ, так і на безпроцентні розстрочки на період воєнного стану.

Будемо раді бачити Вас серед наших Клієнтів!

Будьте в курсі останніх новин, заходів та рішень

Підпишіться на розсилку

    Буде використано відповідно до нашої Політики конфіденційності

    Контактний центр

    Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання та надамо консультацію щодо нашого обладнання. Наші фахівці готові допомогти вам протягом робочих годин з понеділка по п'ятницю з 9 ранку до 6 вечора.

    Не соромтеся звертатися до нас, ми завжди раді надати вам необхідну інформацію та підтримку.