Монітор пацієнта ICARD M з 8.4" дисплеєм

Дані монітори розроблені для стаціонарного використання та використання при транспортуванні. Невеликі розміри та вага дозволяють використовувати монітор практично в будь-яких умовах і за будь-яких ліжок, забезпечуючи швидке перенесення монітора в інше місце.


Простота в роботі, розширені функції самодіагностики та автоматичне калібрування роблять монітор ICARD M зручним у використанні та гарантує тривалу роботу приладу при низьких експлуатаційних витратах.

Під замовлення
грн.

Пропоновані версії моніторів ICARD M відрізняються набором контрольованих параметрів. Кожен параметр відображається на дисплеї певним кольором, контрастність та яскравість дисплея дозволяє бачити зображення чітко навіть на відстані кількох метрів.


Компанія "Одамед" пропонує монітори з наступними вимірюваннями та спостереженнями за такими параметрами:


  • ЕКГ - кабелі з трьома та п'ятьма електродами. Одночасне 1,2 та 3 відведення, вимірювання частоти пульсу, звуковий та візуальний сигнал комплексу QRS.
  • ПУЛЬСОКСИМЕТРІЯ (SpO2) - Вимірювання за допомогою декількох датчиків, наприклад, датчик на пальці, вусі, руці чи нозі у дитини. Вимірювання частоти пульсу в периферичній кровоносній судині та подання плетизмограми.
  • НЕІНВАЗИВНИЙ АРТЕРІАЛЬНИЙ ТИСК - Вимірювання здійснюється вручну або автоматично. Автоматична корекція тиску, що нагнітається в манжету, та спеціальний алгоритм вимірювання для новонароджених. Манжети для широкої категорії пацієнтів - від новонароджених до дорослих, які страждають на ожиріння.
  • ІНВАЗИВНИЙ АРТЕРІАЛЬНИЙ ТИСК - Вимірювання по одному каналу за допомогою звичайних одноразових трансд'юсерів. Автоматичне налаштування діапазону та меж тривог в залежності від вибраної марки, що описує тип тиску для вимірювання.
  • КАПНОГРАФІЯ (CO2) - Вимірювання бокового потоку EtCO2, FiO2 і частоти дихання. Показ дихальної кривої, спостереження за апное, сигнал при оклюзії вимірювальної лінії. Пробний потік 50 мл/хв.
  • ТЕМПЕРАТУРА - Один канал виміру за допомогою стандартного датчика YSI400.


Усі версії моніторів пацієнта можуть бути використані в широкому віковому діапазоні – від новонароджених до дорослих, при цьому вибирається відповідне додаткове обладнання (ЕКГ електроди, датчики та манжети).


Виміряні параметри моніторуються системою тривожної сигналізації з можливістю візуального та звукового оповіщення. Результати вимірювань зберігаються у пам'яті як трендів. На графіку користувач може вставляти маркери, що відображають важливі події, наприклад, ліки.


Збережені тренди можуть бути показані протягом 48 годин з максимальною частотою запису через кожні 15 секунд.

Made on
Tilda