Horizon S5

від французького виробника Scaleo Medical – тихий компактний концентратор на ринку.

Horizon S5 – відмінний вибір домашнього використання.
26 450
грн.
29 692
грн.
Відмінні риси апарату:

Ультратихий – Horizon S5 кисневий концентратор, розроблений французькими інженерами. Рівень шуму приладу становить 45дБ і залежить від обраного потоку.

Легкий – Завдяки ергономічному та компактному дизайну, вага кисневого концентратора Horizon S5 становить лише 15 кг., а це у свою чергу знижує витрати на доставку та зберігання. Крім того, колеса, що обертаються, гарантують відмінну мобільність у приміщенні.

Надійність – найголовніше, на що звертає увагу пацієнт, вибираючи собі кисневий концентратор — якість. Horizon S5 можна експлуатувати 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Незалежно від вибраного режиму апарат забезпечує концентрацію кисню 93% (±3%).

Підходить для всіх видів кисневої терапії – Завдяки зручному регулятору управління Horizon S5 легко адаптується до будь-яких призначень та видів кисневої терапії.

Безпека - Horizon S5 оснащений алюмінієвою насадкою на вихідному отворі та автоматичним вимикачем. Це захищає апарат від електричних несправностей. Якщо концентрація кисню опускається нижче 82%, спрацьовує аварійна система оповіщення.

Простота в обслуговуванні – Контроль та обслуговування здійснюється відповідно до французьких норм. Дотримання простих заходів гігієни буде достатньо, щоб забезпечити тривалий термін служби фільтрів та внутрішніх деталей апарата.

Економічний – Низьке енергоспоживання – це економічно вигідне рішення для пацієнтів, які перебувають на тривалій кисневій терапії. Крім того, при роботі прилад виділяє малу кількість тепла.

Простий та зрозумілий у використанні – налаштування кисневого концентратора Horizon S5 прості та зрозумілі, що робить апарат доступним для пацієнтів з обмеженими сенсорними можливостями.
Купуючи кисневий концентратор Horizon S5 у Одамед,
Ви отримуєте низку переваг,
які роблять співпрацю з нами
винятково комфортним та вигідним.
Horizon S5
від французького виробника Scaleo Medical
Найтихіший компактний концентратор на ринку
чудовий вибір для домашнього використання.
26 450
грн.
29 692
грн.
Made on
Tilda