ТОВ «ОДАМЕД» — «Вибір країни» 2020.

Тому саме наша репутація заохочує співпрацювати із нами

Понад 11 років успішної роботи

Компанія заснована у 2011 року як регіональний постачальник медичного обладнання на півдні України.

Гнучка цінова політика

Із нами можливо заощадити до 35% на закупці та обслуговуванні.

Навчання лікарів

Наші кваліфіковані лікарі проведуть навчання вашого персоналу.

movers

Своєчасне надання послуг

Наші логісти здійснюють виконання замовлень та поставок у максимально короткі та точні терміни.

Гарантійне та сервісне обслуговування

Інженери допоможуть з налаштуванням і введенням в експлуатацію, та наступним обслуговуванням всіх типів медичного обладнання, до якого є усі потрібні витратні матеріали.

Повна сервісна та технічна підтримка від компанії «ОДАМЕД»

Повна сервісна та технічна підтримка від компанії «ОДАМЕД» — це гарантія, що наш клієнт не залишиться «сам на сам» зі складною технікою, що наша компанія допоможе покращити ефективність роботи медичного обладнання, збільшити термін його експлуатації, знизити фінансові витрати та підвищити точність та якість медичної допомоги. Із нами можливо заощадити до 35% на закупці та обслуговуванні. Все медичне обладнання забезпечується гарантійним та після гарантійним сервісним обслуговуванням. Інженери сервісних служб по всій Україні проводять монтажні роботи та навчають правилам роботи персоналу лікувального закладу.  Усі інженери пройшли навчання та стажування на виробничих площах компаній-виробників із отриманням відповідних сертифікатів. Завдяки цьому ми завжди маємо змогу оперативно виїхати на місце у будь-який куточок України. Ми завжди будемо поруч, бо усвідомлюємо, що від правильної та чіткої роботи приладів залежить не тільки точна діагностика та правильний вибір лікувальної тактики, але найчастіше і саме життя пацієнта.

Європейський стандарт якості медичного обладнання

Європейський стандарт якості медичного обладнання, яке ми постачаємо в Україну, корисно впливає і на працю нашої команди: компанія «Одамед» до питання сервісного обслуговування підходить за найвищими стандартами. Ця висока планка забезпечується:

 •     Прямими партнерськими зв'язками із виробниками медичного обладнання.
 •     Ретельним підбором постачальників витратного матеріалу та комплектуючих до медичних приладів, які мають великий термін гарантійного обслуговування.
 •     Постійним навчанням та вдосконаленням персоналу компанії «Одамед» з питань сервісного обслуговування та рутинної роботи з постачання обладнання.
 •     Навчальними курсами для медичного персоналу, який безпосередньо працює на поставленій техніці.

 

Для нас принциповим є максимальна залученість лікарів в процес підбору та встановлення обладнання. Оскільки в решті решт саме від них залежить ефект від його використання. Тому безкоштовне навчання всім необхідним навичкам є незмінною складовою нашого головного продукту.

 

Транспортний відділ нашої компанії

Транспортний відділ нашої компанії дає можливість швидко та оперативно реагувати на заявку споживача: завдяки злагодженій роботі структурного логістичного підрозділу, наявності власних складських приміщень на півдні та заході України, а також розвиненій мережі регіональних представництв компанія «Одамед» у короткий термін забезпечує постачання закупленого медичного обладнання до всіх українських лікувальних закладів, навіть незважаючи на складний воєнний час.

Підбір обладнання нашими кваліфікованими менеджерами!

Підбір обладнання нашими кваліфікованими менеджерами! Консультанти компанії дадуть вам відповідь на всі питання, допоможуть підібрати обладнання під ваші конкретні індивідуальні потреби та бюджет. Для вашої зручності Ви можете обрати товар і залишити заявку на зворотній дзвінок, наш менеджер зателефонує вам для уточнення деталей та ваших побажань.

Хочемо нагадати,

що ми працюємо безпосередньо із заводами із сертифікованим европейским медобладнанням, що гарантує нашим клієнтам найвищу якість та програми лояльності. А наше відношення до бізнесу, а тим більше до проблем охорони здоров’я співвітчизників, характеризує нашу команду та принципи роботи «Одамед» в Україні з позиції «Одеського моря», на березі якого і знаходиться наш керівний штаб: наш маркетинг такий же інтуїтивний, гарячий, доброзичливий та відвертий! 

Будьте в курсі останніх новин, заходів та рішень

Підпишіться на розсилку

  Буде використано відповідно до нашої Політики конфіденційності

  Контактний центр

  Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання та надамо консультацію щодо нашого обладнання. Наші фахівці готові допомогти вам протягом робочих годин з понеділка по п'ятницю з 9 ранку до 6 вечора.


  Не соромтеся звертатися до нас, ми завжди раді надати вам необхідну інформацію та підтримку.